To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna Rzeszów

Pracownik ogrodowy

 Dodano: 18.06.2021, 13:06
 Lokalizacja: Rzeszów
 Wyświetleń: 123
ID ogłoszenia: 2742

Szczegóły ogłoszenia

Opis

Go***** Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr ***** , której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.
Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy:
PRACOWNIK OGRODOWY - bez znajomości języka niemieckiego!

Miejsce pracy: okolice Kolonii

Obowiązki:
·       budowa i zakładanie ogrodów oraz układanie kostki brukowej
·       pozostałe czynności charakterystyczne dla danego stanowiska
Wymagania:
·       Znajomość j. niemieckiego NIE JEST WYMAGANA !
·       Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku
·       Zaangażowanie i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:
·       stawkę godzinową: ***** ,***** € brutto/ha, po pierwszym miesiącu pracy – ***** ,***** € brutto/ha
·       bezpłatne zakwaterowanie !
·       legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A***** , karta EKUZ)
·       pracę w pełnym wymiarze godzin - ***** godzin/tygodniowo
·       nadgodziny płatne dodatkowo - ***** % stawki godzinowej
·       płatny urlop wypoczynkowy
·       wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować.
Wzór klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Go***** Work  (zgodnie z ustawą z dnia ***** maja ***** roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z ***** , poz. ***** oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) ***** z dnia ***** kwietnia ***** r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy ***** WE (RODO)).

Kategoria:
Typ transakcji:
Inne
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
region:
Kategoria:
Inne
Oferta od:
region:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Opinie o ogłoszeniu

Nikt jeszcze nie dodał opinii.
Zobacz wszystkie