Drukuj 

Cennik / Promowanie ogłoszeń

Dlaczego warto promować swoje ogłoszenia  ?
 
Teraz nie musisz zastanawiać się, jaka opcja jest dla Ciebie najlepsza. Wystarczy że zdecydujesz jak bardzo widoczne ma być Twoje ogłoszenie, a więc jak szybko chcesz osiągnąć rezultat!
Jeśli chcesz sprawdzić jak działa każda z poszczególnych opcji, które są w pakiecie - zapoznaj się z opisem poniżej


1. Odświeżenie

Domyślnie ogłoszenia w Ceneto.pl  są sortowane według daty dodania. Oznacza to, że Twoje ogłoszenie z czasem spada na kolejne pozycje na liście, ponieważ inni użytkownicy dodają nowe ogłoszenia.
Dzięki odświeżeniu, ogłoszenie pojawia się ponownie na górze listy - zupełnie tak jakby zostało dodane przed chwilą! 
 
-  Oplata 2 zł ( za odświeżenie ogłoszenia )    
 
  Image

 

2. Wyróżnienie ogłoszeń.

Sekcja ogłoszeń wyróżnionych to specjalne miejsce na liście ogłoszeń, w którym są pokazywane ogłoszenia promowane.
W przeciwieństwie do odświeżenia, które umieszcza ogłoszenie na górze listy jednorazowo, ogłoszenie wyróżnione będzie na górze wiele dni to wszystko zależy od ciebie .  
W sekcji ogłoszeń wyróżnionych ogłoszenia zmieniają się rotacyjnie i na dodatek jest wyróżnione  pomarańczowa ramką z napisem wyróżnione.  Oznacza to, że nie zawsze Twoje ogłoszenie będzie widoczne na liście, ale nie przejmuj się, ogłoszenie jest tam pokazywane i na pewno zdobędziesz zainteresowanie swoją ofertą.
 
-    7 dni -   5 zł
-  14 dni - 10 zł
-  30 dni - 20 zł

Image

3. Promowanie na stronie głównej.

Jeśli szukasz najlepszego miejsca dla Twojego ogłoszenia, nie ma lepszej opcji niż strona główna. To najszybszy sposób na znalezienie zainteresowanych Twoją ofertą i  
Ogłoszenia na stronie głównej są pokazywane na specjalnej liście i cały czas rotują. Dlatego nie zawsze Twoje ogłoszenie będzie tam widoczne. Jednak dzięki temu że naszą stronę odwiedza miliony użytkowników dziennie, Twoje ogłoszenie będzie widoczne 10 razy częściej niż ogłoszenia, które nie są promowane.

-   7 dni - 10 zł    
- 14 dni - 20 zł   
- 30 dni - 30 zł

Image

Do góry